Üstün tasarım evrimi ve titiz işçilik

Yepyeni Mazda CX-5'in KODO tasarımı ile şekillenen görünümü, güzelliği ve enerjiyi ifade eder. Stil, önden arkaya doğru güçlü ileri devinim, saf çeviklik ve hızın heyecan verici bir izlenimini yaratır. SUV'un belirgin ve duygulara hitap eden eğrilerini vurgulamak için Mazda, benzersiz Takumi Nuri boya teknolojisini kullanarak, canlı ve derin Kristal Ateş Kırmızısı rengini geliştirdi. 

Yüksek kaliteli ve insan merkezli kabin, tüm yolcular için açıklık, bütünlük ve birinci sınıf konfor hissi uyandırır. Titiz işçilik her yerde kendini gösterir. Ergonomik kontroller ve yeni direksiyon ile sürücünün etrafına inşa edilmiş geniş ve lüks iç donanım, kendinizi mükemmel konforun kollarına atabileceğiniz ve kontrolün tamamen elinizde olduğunu hissedebileceğiniz bir yerdir. Yolcular, uzun yolculuklarda yatırılabilecek derin arka koltuklarda anında rahatlayabilir. Araçtaki herkes, yeni 10 hoparlörlü Bose® ses sistemi ve gelişmiş bilgi-eğlence sistemimiz MZD Connect'in keyfini çıkaracaktır.

 

Daha iyi ve güvenli sürüş için ideal iç tasarım

Mazda'da daima koltuk, pedallar, kontroller ve direksiyon için en doğal konumla başlıyoruz. Siz kendinizi konforlu hissettiğinizde, Jinba Ittaisürüş keyfi artar. İyileştirilmiş aerodinamik ve gürültüyü dışarıda tutan yalıtım sayesinde, arkadaşlarınız ve aileniz, siz direksiyondayken konforlu ve dinlendirici vakit geçirebilir. 

 

Kristal Ateş Kırmızısı ile güzelliği ortaya çıkarın

Kristal Ateş Kırmızısı, yepyeni Mazda CX-5'in KODO tasarımının güzel biçimlerini ve dokularını öne çıkaran yeni bir renktir. Orijinal ikonik Ateş Kırmızısı rengimizden evrilen Kristal Ateş Kırmızısı, Takumi Nuri teknolojimiz kullanılarak üç katla oluşturulan ışık ve gölge hareketleriyle canlılığı, derinliği ve gövdenin ışıltısını yoğunlaştırır.

 

Yatırılabilir arka koltuklar

Arka koltuklardaki yolcular, asla önde olmaları gerektiği hissine kapılmayacaktır. Arka koltuklar tamamen yeniden tasarlanmış olup mükemmel konfor için daha derin ve daha biçimlidir. Koltuklar, uzun yolculuklarda dinlenme için yatırılabilir.

 

Sportif alaşım jantlar

Alçak, zarif ve iyi orantılı bir biçim, sportiflik ve ince zevke sahip yepyeni Mazda CX-5'in dış görünümü, 19 inç koyu gri alaşım jantlarla iyileştirildi. 

 

MZD Connect

Dünyayla bağ kurarak sürüşün keyfini çıkarmanızı kolaylaştıran MZD Connect, yepyeni Mazda CX-5 ile bir bütün olma anlamına gelen Jinba Ittai hissini vurgular.

Gezinmek ve iletişim sağlamak için kolaylıkla erişilebilen 7 inç renkli dokunmatik ekran, sezgisel multimedya kumandasını kullanın. Sosyal medyayla temasta kalmak, mesajlara erişmek ve DAB radyo ya da diğer internet istasyonlarını kolaylıkla ayarlamak için telefonunuzu bağlayın.