Servis

Sizi asla yüz üstü bırakmayız
Bir Mazda müşterisi olarak, üstün bir hizmet beklemek sizin hakkınız. Bizim tutumumuz ise oldukça basit: satış sonrası hizmetlerimizin kalitesi, otomobillerimizin kalitesiyle eşdeğer, yani olağanüstü olmalıdır.

Hizmet Sözümüz
Daha iyi bakım, daha fazla değer, daha fazla tutku. Mazda'nızı sizin sevdiğiniz kadar başkası sevebilir mi? Biz sevebiliriz. Kendimizi Mazda'nız için mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya adadık. Teknisyenlerimizin Mazda tarafından eğitilmesinin, Mazda Orijinal Parçaları kullanmamızın ve kullandığımız her parça için garanti vermemizin nedeni işte bu. Sonuç, arttırılmış güvenilirlik, yüksek güvenlik, en üst düzeye çıkarılmış yeniden satış değeri ve tabii ki, gerçek bir sürüş keyfi.

Mazda bayinizden neler alabilirsiniz?

Huzur: Mazda bayileri, personel eğitimine ve son teknoloji servis donanımlarına kapsamlı yatırımlar yapmışlardır. Bir başka servis merkezi size gereken servis hizmetinin çok daha azını veya gereğinden fazlasını verebilir. Orijinal Mazda servisiyse, aracınızın yaşına veya kilometresine bakılmaksızın, aracınızın onaylanan servis programlarına göre doğru bakımı aldığını garanti eder.

Paranızın karşılığını alın: Mazda bayilerinin sunduğu servis maliyetleri rekabetçidir. Yapılan tüm işler, 12 aylık garanti kapsamındadır.

Mümkün olan en iyi servis: Servis deneyimimize ilişkin her şey, en iyi kaliteyi, açık, dürüst ve özel bir muameleyi ve paranızın gerçek karşılığını almanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Size uygun servis zamanları: Size uygun olan bir zaman için randevu vererek, beklememenizi ve hak ettiğiniz ilgiyi görmenizi sağlarız. Mazda bayiniz ayrıca ücretsiz ve kiralık otomobil seçeneklerinin yanı sıra, alım ve teslim hizmeti de sunmaktadır.

Sürprizlere yer yok: İşe başlamadan önce bir fiyatta anlaştığımız ve Mazdanız'ın ne zaman teslime hazır olacağına ilişkin ortak bir zaman belirlediğimiz için, servislerimizde hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız.

Açık diyalog: Yalnızca işe başlamadan önce sizinle servis hakkında konuşmakla yetinmeyiz. Yaptığımız işleri açıklar, size neler yaptığımızı gösteririz ve gelecekte yapılması gerekebilecek tüm noktaları vurgularız. Bu sebeple, servis veya onarımdan yaklaşık bir hafta sonra, hizmetlerimizden tamamen memnun kaldığınızdan emin olmak için size telefon ederiz.

Yedek Parça

Orijinal Mazda parçalarından daha düşük kaliteli parçaları tercih ettiğinizde, her seferinde aracınızın orijinal Mazda özelliğinden bir parçayı da kaybedersiniz.

Mazda Orijinal Parçalarımız, yüksek kaliteye sahiptir ve sadece Mazda araçları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Böylece her parça mükemmel bir uyum sağlar. Bu ayrıca işçilik maliyetlerinin azalması ve sizin için daha fazla Zoom-Zoom heyecanı anlamına gelir.

Mühendislerimiz sürekli olarak performansı artırmanın, çalıştırma maliyetlerini azaltmanın ve araçları daha güvenli hale getirmenin yeni yollarını aradıklarından, Mazda Orijinal Parçalarının teknik yeniliklerde öncü olduğundan emin olabilirsiniz. Filtre kağıdından bujilere her şey, daha iyi ve daha uzun bir sürüş keyfi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Mazda Orijinal Parçaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.