KENDİNİZİ GÜVENCEDE HİSSETMENİZ İÇİN....


SİZİN İÇİN DEĞERLİ OLAN VARLIKLARI KORUYUN...

En önemli yasam alanımız olan ev ve işyerlerimizi yangın, yıldırım, hırsızlık, duman, fırtına, su basması gibi risklere karşı korumak için bireysel olarak göstereceğimiz dikkat ve çaba her zaman yetmez. Riskler gerçekleştiğinde kaybedilen maddi değerleri yerine koymak yıllarca uğraşarak ve birikim yaparak mümkün olabilir. Oysa sigortamız varsa hiç zahmete girmeden kaybettiğimiz şeyleri geri getirebiliriz. Ya yeni satın aldığımız aracımızı nasıl korumalıyız? Otomobil, artık günlük hayatımızı kolaylaştıran en önemli araçlardan biri. Ancak milyarlarca lira vererek aldığımız otomobilin başina gelen büyük ya da küçük her aksilik beklemediğimiz kadar canımızı sıkıyor. Yoğun iş temposunda otomobilsiz kalmak hiçte kolay olmuyor. Sigortamız aracımızla ilgili her türlü sorunu çözerken bizde sigortalı olmanın rahatlığını yaşarız. Biz Haldız Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak bünyemizde Ak Sigorta ve Axa Sigorta acenteliklerimizle sizi, ailenizi, evinizi, arabanızı, sağlığnızı güvence altına almak için çalışıyoruz.

Evimizi, işyerimizi, arabamızı, ailemizi ve geleceğimizi kısacasi bizim için değerli olan varlıklarımızı nasıl koruyacağımızı düşünürüz zaman zaman...  Dünya ülkelerinden çok sonra sigorta sektörüne giren Türkiye'de özellikle son yıllarda büyük gelişme yaşandi ve sigorta poliçeleri yaşantımızın her alanına girdi. Bizim için değerli olan varlıkları hangi poliçelerle koruyacağımızı ve bu poliçelerin kapsamını biliyor muyuz?

Herşeyin başı Sağlık...Sağlık konusunda endişelerimiz sevdiklerimizin ve kendimizin sağlık sorunlarıyla karşılaşmasıyla başlar. Sağlık Sigortaları ile hastalıkla karşılaşmadan önce koruyucu ve yönlendirici hizmetler, sağlık problemi ile karşılaşınca ise poliçe limiti dahilinde sağlık kurumundan gerekli bakım ve tedavi hizmeti alınabilir.

Hayatınızın değerini bilin... Sigorta uygulamalarının en Önemlilerinden biri Hayat Sigortalarıdır. Hayat Sigortaları ile 20 - 60 yaş arasında herkes tehlikeli hastalıklar, kazaen veya doğal yoldan vefat yanında birikim sigortaları ile kendimiz ve sevdiklerimiz için daha rahat daha güvenli ve huzurlu bir geleceği bugünden sağlayabiliriz.