Hassas bir şekilde işlenmiş, insan merkezli iç tasarıma sahip heyecan verici ve sportif bir sedan 

 

Performans, güç ve güzelliğin mükemmel bir harmanını sunan 2017 Mazda3, her ufak detayda sportif ve dinamik hareketi dışa vuran KODO ’Hareketin ruhu’ tasarım teması ile tasarlandı. 2017 Mazda3 sedanın biçimli gövdesi, güçlü ve ileriye dönük bir hareket izlenimi yaratır; güçlü, geniş duruş, heyecan verici sürüş performansı ve manevra kabiliyeti hakkında fikir verir. Dış tasarım, sürücülerin ilk bakışta dikkatini çeken enerjik bir heyecan ve ritmik hareket hissi uyandırır.

Mazda3’ün zarif bir biçimde işlenmiş, insan merkezli iç donanımı, üstün kaliteli malzemeler kullanılarak ve detaylara özen gösterilerek tasarlandı. Spor tarzda koltuklar, elektrikli el freni, renkli dikişler ve yumuşak malzemelerle donatılmış, etkileyici bir genişliğe ve lüks bir yeniden tasarıma sahip kabin, sürüşün keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan konforu sağlar. Yeni tasarlanan direksiyon simidi, kavisli gösterge paneli ve havalandırma halkaları üzerindeki krom görünümlü kadranlar, kokpitin görünümünü iyileştirir.

 

LED İmzası

2017 Mazda3, diğerlerinin görüşüne engel olmadan üstün gece görüşü sağlayan yansımasız uzun huzmeler içeren Adaptif LED ön farlarla (ALH) donatılmıştır. Mazda3 LED imzası, ön farlar, LED gündüz farları, LED ön sis farları ve LED arka farların yanı sıra, otoyol hızlarında sürüş sırasında otomatik eşitleme özelliği ile ileri düzeyde geliştirildi.

 

Üstün Kaliteli Metalik Renkler

Mazda3 sedanın yeni üstün kaliteli metalik rengi - Gelişmiş TAKUMI-NURI boyama teknolojisiyle elde edilen Çelik Grisi, makinelerdeki zarif güzellik arayışını yansıtıyor. KODO tasarım dilini yansıtan Çelik Grisi, sedanın dinamik ve sportif tasarımını vurguluyor.


Otomobil tutkumuz ise, duygusal enerji yayan derin, yoğun bir kırmızı olan Ateş Kırmızısı adlı üstün kaliteli metalik renk ile hayat buluyor.

 

Yeni Tasarım Direksiyon

Mazda’nın insan merkezli, geniş iç tasarımı mükemmel sürüş ortamı sağlamakta olup deri kaplı direksiyon, boyutu küçültülmüş düğmeler ile daha da ergonomik hale getirildi. Sürücü böylece ses sistemi ve hız kontrol sistemini çok daha etkili bir biçimde kontrol etme imkanına sahip olacak.

 

Mazda Alaşım Jantlar

Yeni tasarımlı şık 18" alaşımlı jantlar, Mazda3 sedanın tasarımının yarattığı hız hissi ve stabiliteye katkıda bulunur. Sınıfının en hafif yapılarından bazılarına ve yol gürültüsünü baskılayan ve tutuş dengesini arttıran bir tasarıma sahip olan Mazda alaşımlı jantlarımız, stil ve performansın üstün bir harmanını sunar.