Özenle tasarlanmış sportif dış donanım ve insan merkezli iç donanım

 

2017 Mazda6, vahşi bir hayvanın avına saldırdığı andan ilham alan ve hayvanın gücünü ve zarafetini taşıyan KODO – Hareketin Ruhu temasıyla tasarlanmıştır. Hareketi en gerçek biçimiyle yansıtır. Akıcı gövde hatları ve dinamik ifadeden, geliştirilmiş kabin içi konforu ve rahatlığına kadar, 2017 Mazda6'yı gören herkeste duygusal bir tepki yandıran tüm detayları, insan merkezli bir yaklaşımla dikkatle işlenmiştir.

Etkileyici ölçüde geniş, sürücü odaklı iç donanımı, yeni tasarlanmış direksiyon simidi, sürücü odaklı arka konsolu, ön dekorasyon paneli ve dışında sportif ve aynı zamanda güçlü gövdesiyle, 2017 Mazda6'nın her detayı, maksimum konfor için özel olarak düşünülmüştür.

Atletik Dış Donanım

 Mazda6'nın stili, KODO tasarım temamızın sürekli gelişen evrimidir.Güçlü duruş ve dinamik gövde, sizi bekleyen sürüş keyfi hakkında bir beklenti yaratıyor. Keskin açılı özel LED ön farların yarattığı ağırbaşlı ve anlamlı ifade, otomobilin yoldaki güçlü duruşuna katkıda bulunuyor. Geceleri, adaptif ön ve arka LED lambalar, mükemmel görüş için delici bir ışık sunuyor. Büyük 19’’ alaşımlı jantlar, Mazda6'nın endamını daha da belirginleştiriyor.

 

İnsan Merkezli İç Donanım

İç donanım, üstün kaliteli malzemelerle dikkatle işlenmiştir ve lüks konfora yöneliktir. Deri koltuklardan 11 hoparlörlü Bose® ses sistemine, elektrikli el freninden bagaj alanı kullanımını keyifli hale getiren ustalıkla tasarlanmış Karakuri koltuk sistemine kadar her bileşen, sürüş keyfinizi artırır. Aktif sürüş ekranı sürücü koltuğunun hafıza özelliğine entegre edildi. Geniş kabin de hem kısa hem de uzun mesafelerde konforlu ve keyifli bir sürüş sunar.

 

Üstün Kaliteli Metalik Renkler

Yeni bir üstün kaliteli metalik renk yarattık; gelimiş TAKUMINURI boyama teknolojisiyle elde edilen Çelik Grisi, makinelerdeki zarif güzellik arayışını yansıtıyor. Çelik Grisi, 2017 Mazda6'nın Kodo - Hareketin Ruhu tasarım dili ile şekillenen dinamik ve hassas tasarımını vurguluyor. Mazda’nın otomobil tutkusu ise, duygusal enerji yayan derin, yoğun bir kırmızı olan Ateş Kırmızısı adlı üstün kaliteli metalik renk ile hayat buluyor. 

 

Yeniden Tasarlanan Direksiyon

Mazda’nın insan merkezli tasarımının arkasındaki felsefe, mükemmel sürüş ortamını elde etmeyi amaçlar. Bu yüzden, ergonomik faydalar için direksiyonun konforunu arttırdık, düğmelerin ve hava yastığı kapağının boyutunu küçülttük.